Veľkoformátová tlač: lacno, rýchlo a s montážou

Do moderného mediamixu aj v dnešnej dobe patrí printová reklama, a to predovšetkým tá veľkoformátová. Billboardy, plagáty, ale aj ďalšie formáty veľkoplošnej reklamy tlačí Ravafol.

Ravafol tlačí rýchlo a čokoľvek

Veľkoformátová tlač sa nestratí ani v dnešnej online dobe. Máte dobrú cenovú ponuku na propagáciu a potrebuje rýchlo vytlačiť billboard? Ravafol je schopný vám ho vytlačiť doslova na počkanie, obvykle do 24 hodín. A nie je to jediný formát, ktorý Ravafol tlačí. Vytlačiť si máte možnosť už zmienený billboard, bigboard, megaboard, wallboard, shopboard, citilight, carwrap, retail pop, ale aj bežné plagáty či veľkoplošné obrazy.

Ravafol tlačí v podstate na všetky materiály. Nielen na papier, ale aj na plachty, rôzne textílie, PVC, plexisklo, fólie, tapety, dosky, kartón, sieťoviny, alu-sendvič, woblery, paletové ostrovy, samolepky, expo stolíky či rollup.

Nadštandardné služby veľkoformátovej tlače

Ravafol, to nie je len kvalitná veľkoplošná tlač, ale aj ďalšie súvisiace služby. Firma pre vás totiž reklamu pripraví skutočne na kľúč. Príďte s nápadom a v Ravafol vám dokážu ponúknuť služby ako v kvalitnej reklamnej agentúre. Váš nápad prevedú do vizuálnej podoby a následne vytlačia. Keďže sa vo firme tlačí v režime 24/7, teda 24 hodín denne a 7 dní v týždni, je dodanie veľmi rýchle.

Montážny tím firmy je schopný zaistiť taktiež montáž veľkoplošnej reklamy, ale aj následne jej demontáž. Alebo sa firma postará o to, aby bola vytlačená reklama včas doručená na určené miesto kamkoľvek na Slovensku. Služby Ravafool – to je teda návrh, vizualizácia, výroba a montáž.

Kedy a za koľko?

Potrebujete služby veľkoformátovej tlače? V Ravafol si stačí cez webové stránky vyžiadať kalkuláciu zákazky. Obratom sa dozviete nielen to, koľko bude tlač stáť, ale aj termín, kedy môže byť zákazka hotová. Vždy teda dopredu viete všetko, čo o svojej zákazke potrebujete vedieť. Kvalitná tlač je samozrejmosťou.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *