Potrebujete palety? Skúste tentoraz plastové palety 1200×800 mm

Plastové palety Schoeller Allibert ponúkajú oproti dreveným mnoho výhod. Sú opakovane použiteľné aj v špeciálnych prevádzkach, umývateľné, ľahké a pritom s dostatočnou nosnosťou aj pre ťažší náklad. Firma Schoeller Allibert ponúka plastové palety predovšetkým v rozmeroch 600×400 mm, 800×600 mm, 1200×800 mm a 1200×1000 mm.

Plastové palety 1200×800 mm

Plastové palety 1200×800 sú štandardné euro palety. Hodia sa k prepravným kontajnerom a boxom, ktoré taktiež firma Schoeller Allibert dodáva. Unesú aj veľmi ťažké náklady. Vyrábajú sa v troch prevedeniach: light, medium a heavy.

Palety sa ponúkajú v mnohých prevedeniach v závislosti na spôsobu ich použitia. Hodia sa pre celé spektrum prevádzok a priemyslových odvetví: automobilový priemysel, poľnohospodárstvo, nápojový priemysel, potravinársky priemysel, priemyslová výroba, retail či poolingové služby.

O firme Schoeller Allibert

Schoeller Allibert vytvára inovatívne plastové obaly pre lepší svet. Dbá na potreby svojich odberateľov a výrobky neustále inovuje. Súčasne však nezanedbáva otázky ekológie a udržateľného rozvoja.

Zákazníkom firma ponúka smart design svojich výrobkov, ktoré dokážu znižovať prepravovaný objem aj skladovacie nároky. Vďaka tomu šetria firmám nemalé náklady. Pre výrobu svojich plastových výrobkov používa firma špeciálne technológie, ktoré zlepšujú mechanické vlastnosti za súčasného znižovania hmotnosti.

Spoločnosť ponúka opakovateľne použiteľné výrobky a svojim zákazníkom tak dodáva ekologické výrobky, ktoré šetria životní prostredie, ale zároveň zvyšujú ziskovosť firiem. Tým súčasne umožňujú tzv. kruhové hospodárstvo.

Firma vyrába výrobky použiteľné v rozmedzí teplôt -10 °C až + 50 °C , ďalej zásobníky a kontajnery s odolnosťou -20 °C až + 30 °C alebo -40 °C až 40 °C. Palety a ďalšie zásobníky je možné čistiť pri teplote až -100 °C.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *