Nezanedbávajte klasické nadlinkové offline aktivity – reklama ako veľkoformátová tlač je stále účinnou

Investície do online reklamy rastú a často zabúdame na osvedčené billboardy či plagáty. Tradičným parterom pre veľkoformátovú tlač je firma Ravafol.

Ravafol ponúka rýchle dodanie zákazky, nízke ceny a kompletné služby. Tie môžu zahŕňať dokonca samotný návrh, vizualizáciu, výrobu i montáž. Nepotrebujete preto ani investovať do služieb reklamnej agentúry či grafického štúdia. Ravafol – to je veľkoformátová tlač a reklama na kľúč.

Firma tlačí najžiadanejšie reklamné plochy – billboardy, exkluzívne nasvietené bigboardy či magaboardy, obrie wallboardy prekrývajúce celé steny budov, ale zaistí aj návrh a výrobu shopboardov, citylightov, či ďalších plôch, ako je car wrap, retail pos a iných.

Okrem potlače týchto veľkoformátových nosičov zaisťuje Ravafol taktiež tlač samolepiek, potlač PVC, plachiet, sieťovín, textílií, tapiet, kartónov, plastov, plexiskla, alu-sendvičov, plagátov, fasád, paletových ostrovov, POS, stojanov, vkladov a ďalších nosičov.

Rýchla tlač a montáž na kľúč

Ravafol vás uspokojí, aj keď zadávate zákazku na poslednú chvíľu. Veľkoplošná tlač a ďalšie zákazky sa realizujú v 24 hodinovej prevádzke. Firma vám výsledný produkt doručí vlastnou dopravou alebo kuriérom. V prípade záujmu disponuje veľkým tímom montážnikov, ktorý vašu reklamu na kľúč inštaluje.

Kalkulácia obratom

Potrebujete si zadať veľkoformátovú tlač, ale netušíte, aká bude cena? Ravafol vám kalkuláciu pripraví skutočne obratom. Okrem toho zistíte aj možný termín dodania vašej zákazky.

Offline reklama má stále význam

Billboardy majú stále význam. Slúžia predovšetkým k správnemu nasmerovaniu zákazníkov, ale aj k upozorneniu na zaujímavé ponuky či akcie. Hodia sa ako nosiče image reklamy, a to najmä vtedy, keď sa značka spojuje s tvárou známej osobnosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *