Kupujete alebo predávate reality? Tento portál vám pomôže!

Kúpa kancelárie, bytu, domu či garáže, je veľká životná udalosť. Pred akoukoľvek kúpou nehnuteľnosti by ste si mali spraviť detailný prieskum trhu, aby ste kúpili to najlepšie ponuke. Kde však nájdete všetky reality „pod jednou strechou“?

Hľadanie nového bývania či kancelárie je vždy dlhodobý proces, pri ktorom treba zvážiť viacero kritérií. Musíte si nájsť všetky ponuky z danej oblasti, kde plánujete nehnuteľnosť kupovať, vytvoriť si zoznam potenciálnych realít a porovnať si ich výhody a nevýhody. V minulosti bol tento proces náročný – museli ste chodiť po jednotlivých realitných kanceláriách v meste, prípadne sledovať inzeráty na rôznych reklamných tabuliach. Porovnávať si všetky možnosti bolo v tomto čase náročné a zdĺhavé. Dvere k rýchlemu porovnaniu a výberu nehnuteľností otvoril internet. Najprv prišli stránky realitných kancelárií, na ktorých ste si mohli jednoducho prezrieť aktuálnu ponuku danej realitnej kancelárie. To je síce fajn, no v meste častokrát pôsobí niekoľko realitných kancelárií, musíte tak nehnuteľnosti hľadať na viacerých stránkach. Nehovoriac o tom, že stále sa nájde dosť ľudí, ktorí svoju nehnuteľnosť nepredávajú cez realitnú kanceláriu, ale na vlastnú päsť. V takomto prípade je najjednoduchšie vyhľadávať byty, domy, kancelárie a garáže na predaj v rámci veľkých inzertných portálov, na ktorých nájdete rozsiahlu ponuku nehnuteľností.

Kde a ako?

Medzi inzertné portály s najširšou ponukou nehnuteľností patrí portál Inzercia.sk. Na portáli si stačí pri hľadaní zvoliť typ nehnuteľnosti a mesto, napríklad reality Bratislava, a zobrazia sa vám všetky reality na predaj v danom meste. Výhodou je, že na portáli Inzercia.sk nenájdete len byty a domy, ale aj garáže a rôzne kancelárske a obchodné priestory na predaj a prenájom. Naviac, svoje ponuky tu nezverejňujú len realitné kancelárie, ale aj obyčajní ľudia. Viete tak zohnať kvalitnú nehnuteľnosť za dobrú cenu bez toho, aby bola cena navýšená o províziu pre realitnú kanceláriu.

Inzerát úplne zadarmo!

Portál Inzercia.sk skvele poslúži nielen pri vyhľadávaní dobrej nehnuteľnosti, ale aj pri jej predaji. Ak ste aspoň trochu dobrý predajca a chcete svoju nehnuteľnosť predať bez toho, aby ste využívali služby realitnej kancelárie, ktorá si z predajnej sumy zoberie nejaké percento ako províziu, predaj nehnuteľnosti na vlastnú päsť môže byť veľmi dobrý nápad. Stačí len spraviť pekné fotky, vyhradiť si nejaký čas na obhliadky so záujemcami a čo je hlavné, dať inzerát na web. Presnejšie, na portál Inzercia.sk. Na ten denne zavítajú tisícky ľudí z celého Slovenska, ktorí majú záujem o kúpu rôznych použitých vecí. Máte tak vysokú šancu, že na váš inzerát sa čoskoro niekto ozve. A to najlepšie? Pridanie inzerátu je úplne zadarmo!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *