Dážď pokazí každú akciu. Zachraňujú ich nožnicové stany

Nožnicové stany sa stali záchranármi akcií pod šírim nebom. Cez víkend som bola svedkom jednej z ich. Zachránili hasičské závody.

Aj keď sú deti, malí hasiči, na vodu privyknuté, jedna vec je si v daždi odbehnúť a odstriekať závod, druhá je čakať na daždi celý deň, než sa pobeží druhé kolo, či sa vyhlásia výsledky. Bez nožnicových stanov dnes nie je snáď žiadny tým. Organizátori a športové tímy sa bez tohoto zázemia neobídu. A nožnicové stany pomáhajú aj inde.

Nožnicový stan ako predajný a reklamný stánok

Či už predávate, alebo prezentujete svoje služby, je nožnicový stan ideálnym riešením. Ide o lacný predajný stánok, ktorý si nemusíte neustále prenajímať, ale budete mať vlastný. Vďaka tomu môžete stánok obrandovať, či už corporate identity svojej firmy, alebo značky.

Ako mobilné stánky sú nožnicové stany ideálne. Umožňujú jednoduché rozloženie a zloženie. U menších stanov v jednej osobe a vo veľmi krátkom čase. Ľahko sa odvezú, pretože zaberajú minimum priestoru v aute. Nepotrebujete žiadny vozík naviac, ani strešný nosič. Je na vás, akú si zvolíte farbu. K dispozícii ich je niekoľko. Riešením je tiež biely stan, ktorý si necháte potlačiť.

Predajné stánky v podobe nožnicových stanov majú nepremokavú strechu a je možné ich používať s bočnými textilnými panelmi aj bez nich. K dispozícii je niekoľko veľkostí. Tou najmenšou je nožnicový stan 2×2 m, najväčší 6×3 m. Dajú sa však navzájom spájať do väčších celkov. Takže možnosti sú doslova obrovské.

Nožnicové stany by nemali chýbať v žiadnej firme. Hodia sa na rôzne prezentácie, ale taktiež na firemné akcie a party. Zastrešia plochu na firemnej záhrade aj na teambuldingu.

Mobilné altánky na záhradu

Ďalšie využitie nájdu mobilné nožnicové stany na záhradách a chalupách. Vytvoria mobilný pavilón kdekoľvek na záhrade a taktiež kedykoľvek potrebujete. Nestavajte drahé altány. Mobilný nožnicový stan je často lepším riešením.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *