Antistres pomáha organizmu adaptovať sa na psychický stres

Stres bol človeku daný, aby prežil. V dnešnej dobe však už prestáva plniť svoj účel a stáva sa spúštačom mnohých ochorení. Permanentný život v strese v nás dokáže naštartovať procesy, ktoré vyvolajú vznik život ohrozujúcich ochorení. Často aj tých neliečiteľných. Poďte svojmu organizmu pomôcť so stresom bojovať.

To, že sme v strese, obvykle vnímame ako psychickú či dokonca fyzickú nepohodu. Môžeme neadekvátne reagovať na rôzne životné situácie, nedokážeme sa sústrediť, často nás bolí hlava, či dokonca prepukne migréna. Môžeme mať problémy s pamäťou, špatne tiež spíme. Dostávame sa do začarovaného kruhu, z ktorého nevieme vyskočiť. Pomôcť nám pritom dokáže príroda.

V prvom rade je dôležité sa dobre vyspať

Kvalitný spánok je pre náš organizmus veľmi dôležitým. Bez neho nie sme schopní fungovať. Boj so stresom by sme mali začať práve u skvalitnenia spánku. Pokiaľ siahneme po prírodných prostriedok, robíme dobre. Počítať by sme však mali s tým, že nástup ich účinku sa prejaví zhruba po 14 dňoch od začiatku ich užívania. Vhodnými bylinami sú Valeriána lekárska aj Vítania uspávajúca. Obe tieto byliny nájdete vo výživovom doplnku AntistresTen vyrába česká spoločnosť Naturvita a predáva ho online lekáreň Pilulka.sk.

Tento výborný doplnok stravy je doplnený o ďalšieho pomocníka proti stresu – o extrakt z Rozchodnice ružovej, nazývanej aj indický ženšen. Tá prispieva duševnému zdraviu a relaxácii, podporuje normálny stav kardiovaskulárneho systému, chráni bunky pred oxidačným stresom a má pozitívny vplyv na zdravý spánok.

Keď sa stresom zhorší naša pleť, vlasy a nechty

Stres má nepriaznivý vplyv aj na náš vzhľad. Ideálne je podporiť zdravie a krásu pomocou výživového doplnku Biosil. Ten obsahuje biotín a prispieva ku zdraviu kostí, vlasov, pokožky aj nechtov. Aj tento produkt vyrába Naturvita. Je veľmi kvalitný a za ekonomickú cenu.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *