Ako vybrať školskú tašku ako na mieru pre vaše dieťa?

Deti v školskom veku majú už značné množstvo povinností, preto si niekedy myslia, že už ovládajú umenie správneho rozhodovania sa. Nechávajú sa však unášať názormi kamarátov, súčasnými trendami a ich aktuálnym vkusom. Tak to je aj pri výbere školských tašiek. Deti sa teda často riadia svojimi pocitmi a pritom zabúdajú na praktickosť a iné dôležité faktory, ktoré sú tiež spojené s výberom správnej školskej tašky.

Dizajn ako kľúčový prvok pri výbere

Túto chybu nerobia len deti. Aj my dospelý máme často problém si pri výbere hierarchicky oddeliť dizajn, kvalitu, praktickosť, využiteľnosť a vhodnosť. No čas od času sa musíme s týmto prerozdelením popasovať. Napríklad pri výbere školskej tašky nášho dieťaťa. Deti od malička vždy stavia na to, čo im farebne alebo dizajnovo vyhovuje najviac. Preto im treba pri výbere školské tašky, aktovky alebo batohu pomôcť. Samozrejme, ich názor je dôležitý, no treba brať do úvahy aj iné faktory, ktoré by sa mali pri výbere tejto školskej pomôcky zohľadniť! Školské tašky budú predsa na svojich chrbtoch nosiť celý školský rok, preto treba dbať nielen na dizajn ale aj na ostatné dôležité prvky.

Dnes máte možnosť skombinovať všetky kľúčové faktory a vybrať si tak tašku podľa predstáv

Naozaj je to tak. Predajca STIL vo svojich výrobkoch ukrýva všetky potrebné kritéria, ktoré by mali správne školské tašky mať. Vytvára totiž jedinečné kúsky, ktoré sú kategoricky určené pre prvákov, tretiakov či piatakov.
Školské tašky pre prvákov sú vyhotovované podľa rád lekárov. Výrobca dbá na ergonomickosť, praktické členenie vnútorného priestoru a mnoho ďalších elementov, ktoré má spĺňať taška pre vášho prváčika.

školské tašky pre tretiakov sú riešené zase o niečo inak. Ich súčasťou sú nastavovateľné popruhy či hrudný pás, ktorý sa rastúcemu dieťaťu s množstvom kníh v taške určite zíde!
Školské tašky pre piatakov sú zas o niečo iné. V tomto veku sa predpokladá, že dieťa sa bude častejšie pohybovať samo bez rodiča či učiteľa. Výrobca preto kladie dôraz na reflexné prvky, ktoré poskytujú deťom ochranu hlavne v zimných mesiacoch, kedy je viditeľnosť znížená väčšinu dňa.

Vyberte si tašku ako šitú na mieru od výrobcu STIL, ktorý vo svojich produktoch spája všetky dôležité faktory ako sú kvalita, praktickosť, využiteľnosť, vhodnosť a aj dizajn. Dokonca aj ten je jeden z prvkov, ktorými sa môžu pýšiť tieto tašky. Preto bude výber školskej aktovky, tašky či batohu hračka. U tohto výrobcu máte zaručenú kvalitu, praktickosť a ostatné, pre rodiča, dôležité, prvky, no a vaše dieťa si bude môcť tiež vybrať tašku svojich predstáv. Takú, ktorá bude spĺňať jeho vkus a bude zapadať do súčasných módnych trendov.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *