Ako sa vyhnúť nedostatku vitamínov v tomto období ?

Sychravé počasie, nedostatok slnečného svetla, stresujúce situácie spojené s pandémiou- to všetko sa odráža na ľudskom zdraví. Ľudia sú smutní, uponáhľaní a pri tom všetkom je pre nich choroba odstrašujúcim nepriateľom. Svoje zdravie si môžeme chrániť prevenciou, konkrétne výživovými doplnkami, ktoré pomáhajú k udržiavaniu dostatočného množstva minerálov a vitamínov v ľudskom tele.

Ľuďom častokrát v tele chýbajú vitamíny ako zinok, vápnik alebo železo. Aj napriek vyváženej zdravej strave ich môže byť nedostatok a preto je skvelým riešením doplniť ich prostredníctvom výživových doplnkov, ktoré sú najčastejšie v podobe tabliet. Známym výrobcom je spoločnosť NATURVITA, ktorá sídli v Českej republike a svoj široký sortiment ponúka aj na slovenskom trhu. Všetky produkty a ich podrobný popis nájdete na eshope Greenlike.sk

Zabite dve muchy jednou ranou

Tablety môžu obsahovať viaceré liečivé zložky súčasne, jeden doplnok teda môže vyriešiť viaceré nedostatky. Ak vás trápi napríklad vypadávanie vlasov, lámanie nechtov, únava a nezdravo vyzerajúca pokožka, riešením pre vás môže byť Biosil plus, ktorý v sebe obsahuje zinok aj kyselinu panthoténovú, ktorá prispieva k zníženiu únavy. Jedna tableta denne vám zaručí dostatok zinku pre zdravo vyzerajúce vlasy, nechty a pokožku.

Výživové doplnky sú obohacujúce zložky aj pri detoxikácii tela, udržiavaní imunity a duševnej rovnováhy. Môžu pomôcť pri liečení stresu, chrípky alebo aj pri nesprávnom trávení.

NATURVITA je výrobcom výživových doplnkov obsahujúcich rôzne rastlinné výťažky, v ich ponuke nájdete produkty zo zelenej kávy, moruše, ale aj echinacey čí brusníc. V ich špeciálnej ponuke sú zahrnuté aj produkty pre vegánov, vďaka ktorým môžu svoju potravu obohacovať o železo, kyselinu listovú či horčík. Môžete vyskúšať doplnky stravy a ich obohacujúce účinky pre vaše zdravie a duševnú rovnováhu. Sú skvelou prevenciou pred nachladením a vďaka nim nemusíte podľahnúť chorobe či nezdravému, uponáhľanému životnému štýlu v dnešnej dobe.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *