Voľné byty v Bratislave – TIP pre vás!

Zháňate nový voľný byt v Bratislave, ktorý sa nachádza v peknej lokalite? Určite to nie je jednoduché. No netreba zúfať, máme pre vás dobrý tip! Páčilo by sa vám bývanie v Starom Meste? Mnohým Bratislavčanom áno. Práve teraz je šanca splniť si svoj sen o príjemnom bývaní!

Obytný komplex Première patrí k najvychytenejším novostavbám v Bratislave. Stojí na Šancovej ulici, ktorá je jednou z pulzujúcich tepien nielen Starého Mesta, ale celej Bratislavy. Lokalita spĺňa aj tie najprísnejšie požiadavky, týkajúce sa potreby mobility. Funguje tu dobré a rýchle napojenie na diaľnicu, bratislavské letisko i hlavnú železničnú stanicu. Vo vzdialenosti niekoľko desiatok metrov sa navyše nachádza viacero zastávok MHD. O možnosť pohybu po Bratislave a jej blízkom okolí sa teda obávať nemusíte.

Première v číslach

Obytná budova Première disponuje dvadsiatimi troma podlažiami, na ktorých sa nachádzajú jedno až štvorizbové štúdiá, apartmány i byty – tie najväčšie s kráľovskou výmerou presahujúcou 120 metrov štvorcových. K dispozícii sú však aj menšie obytné priestory, ktorých výmera začína na úrovni 44 m2. Pokiaľ ide o parkovacie plochy, nie všetky byty v Bratislave sa môžu pochváliť vybavením, ktoré ponúka Première. Máme na mysli najmä trojpodlažnú garáž v podzemí, ktorá je (okrem dostatku priestoru pre vozidlá) vybavená nabíjacími stanicami pre elektromobily. Aj vďaka tomuto príjemnému momentu môžeme smelo skonštatovať, že Première rozhodne má budúcnosť.

Ak sa zaujímate o predaj bytov v Bratislave, zájdite sa pozrieť na Šancovu do bratislavského Starého Mesta! Je tu dokonca možnosť osobnej prehliadky vzorového a plne zariadeného bytu. Priamo na mieste sa môžete informovať aj o cenách za jednotlivé bytové jednotky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *