Schoeller Allibert ponúka zasúvacie a stohovacie prepravky a euro prepravky

V žiadnom odvetví sa nevyhneme potrebe prevážať a skladovať tovar. Rôzne odvetvia však majú na tieto časti logistiky iné požiadavky čo sa týka potrebného materiálu pre prepravu – teda prepraviek.

Zasúvacie a stohovacie prepravky a euro prepravky

Firma Schoeller Allibert ponúka celú škálu prepraviek. Jedným z najžiadanejších sú zasúvacie a stohovacie plastové prepravky. Tieto plastové prepravky vedia ponúknuť skutočne vysokú nosnosť. Sú to ekologické obaly, pretože neslúžia na jedno použitie. Vďaka tomu šetria nielen životné prostredie, ale aj náklady firmám, ktoré ich používajú. Normované euro prepravky majú tvarovú stabilitu a vďaka svojej veľkosti a prepracovaným formám skladania na seba a zasúvania jednej do druhej, šetria čas aj miesto. Opäť pri preprave aj pri následnom skladovaní.

Schoeller Allibert prichádza u svojich výrobkov s mnohými zlepšovacími návrhmi. Jedným z nich sú napríklad pridané rukoväte týchto prepraviek, vďaka čomu sa s nimi veľmi ľahko manipuluje, skvele sa skladajú aj zasúvajú, a to bez toho, aby hrozilo, že nám prepravky vykĺznu z ruky. Zasúvacie a stohovacie prepravky a euro prepravky ponúka firma ako 75 litrové a 80 litrové.

O firme Schoeller Allibert

Spoločnosť sa zameriava na rôzne priemyselné odvetvia. Predovšetkým na poľnohospodárstvo, automobilový priemysel, potravinársky a nápojový priemysel, na priemyslovú výrobu, retail a poolingové služby. Inovácie v oblasti prepraviek pomáhajú firmám šetriť a zefektívňovať podnikanie. Schoeller Allibert sleduje trendy a nové požiadavky v jednotlivých oblastiach priemyslu a aplikuje ich v rámci svojich inovácií. Produkciu tvoria skladacie paletové kontajnery, pevné plastové kontajnery, plastové kontajnery a plastové palety, stohovacie prepravky a malé skladacie prepravky, plastové stohovacie a zasúvacie prepravky, prepravné vozíky, prepravky pre nápojový priemysel a vedrá.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *